X
تبلیغات
زولا

چهل و پنج درصد تخفیف

شنبه 18 فروردین 1397 15:08 نویسنده: شیرین چاپ

یکی از شرکت های بزرگ عینک سازی به تعداد سال های سن مشتری، روی قیمت قاب عینک تخفیف می دهد. اینطوری شد که امروز صبح برای اولین بار از بالا رفتن سال های عمرم غصه نخوردم و فکر کردم به یک دردی هم می خورند.

می دانید ... برای کسی مثل من که از همان سال های اولیه عمر مشتری ثابت متخصصین چشم، شرکت های عینک سازی، تولید لنز و محصولات نگهداری لنز است دیدن آدم هایی که با چشم های خودشان می بینند بی اختیار یک حسادت و حسرت بزرگ و عظیم بر می انگیزد. خیلی سال قبل وقتی فیلم رقصنده در تاریکی فون تریر را دیدم از غصه خفه شدم. هم دلم به حال قهرمان فیلم می سوخت و هم به حال خودم که مشابه حال او بود. کمی بعدتر آن غصه کمی التیام پیدا کرد چون چشم ها را عمل کردم و تا حدود ده و اندی سال فکر می کردم بالاخره یک آدم عادی شده ام. 

حیف که این رویای قشنگ عمرش کم بود و دوباره برگشتم به روال عادی عینک زدن و سال به سال شاهد بالاتر رفتن شماره اش بودن. الان دوباره شروع کرده ام به همزیستی با ترس و کابوس همیشگی زندگی ام که کور شدن است. حالا این وسط خدا پدر این شرکت عینک سازی را بیامرزد که این کار بامزه را می کند تا وسط بدبختی مراجعه سالیانه به مرکز فروششان و سفارش عینک جدید با شماره بالاتر یک لبخندی هم به لب آدم بیاید.

راستی هیچکدامتان قصد خرید یک عینک آفتابی را ندارد؟ یک بن خرید/هدیه دویست یورویی* هم دارم که می توانم هدیه اش بدهم. سی روز وقت دارید که خودتان را به محل زندگی من برسانید و از این بن استفاده کنید!


* لنزهای عینکم کمی خاص هستند و ناچار شدم قیمت خیلی بالایی برایشان بدهم. به ازای این هزینه بالا این هدیه دویست یورویی به من تعلق گرفت.