از هر دری 81

سه‌شنبه 7 فروردین 1397 20:25 نویسنده: شیرین چاپ

- مسئول آموزش ANFIA دیروز باعث شد سکته کنم! نمی دانم چرا طوری ای میل هایش را رد و بدل کرد که گویی فقط رییسم امتحان دوره ممیزی را گذرانده باشد و تازه بعد از سئوال موکد من با خوش خیالی گفت ای وااااای! من به شما تبریک نگفتم که امتحان را با موفقیت گذراندید؟ ایناهاش اینهم مدرک ممیزی تون! پیغام تشکر فرستادم و اضافه کردم که باعث شدید به یک سکته نزدیک شوم!

- هیچی دیگر ... الان رسما ممیز IATF 16949 :2016 و ISO 9001:2015 هستم و دارم از خوشحالی ذوق مرگ می شوم. می دانید؟ عشق من به ممیزی درست مثل عشق اول است! هیچوقت فراموشم نمی شود و هیچوقت هوس وارد شدن تمام وقت به این حرفه را فراموش نمی کنم. هزینه زیادی دارد البته طی کردن مراتبش. اما دوره چند هفته قبل دوباره این عشق قدیمی را در دلم زنده کرد و یادم آورد چقدر موقع سر و کار داشتن با این دنیا راضی و خوشحالم. به خودم قول دادم چند سالی حسابی روی خودم کار کنم، مهارتم را در Core Tools بالا ببرم و زبانم را تقویت کنم (به زودی آموختن زبان فرانسه را هم شروع خواهم کرد.) تا شاید در آینده فرصتی پیش بیاید. 

- امروز سر این دریافت مدرک ممیزی رییسم جنگولک بازی ای در آورد که هاج و واج ماندم. یادم آمد که این بنده خدا یک attention whore است. حاضر است هر کاری بکند اما مرکز توجه باشد. ضمنا یادم آمد بنده خدا در آن چهار روز ِ دوره آموزشی چقدر زجر کشید. می دانید؟ یک زن ایرانی بودن خیلی باعث می شود مورد توجه باشید. نه از لحاظ ظاهری، همه دوست دارند یک عالم سئوال از شما بپرسند و اطلاعات دقیق در مورد وضعیت زندگی و حقوق زنان در ایران و قوانین اسلام بدانند و طبیعتا شما تبدیل می شوید به مرکز توجه خیلی ها که از نحوه تلفظ صحیح اسم و فامیلتان گرفته تا جزییات زندگی هر روزه در ایران ازتان سئوال می شود. دلم برای رییسم سوخت. طفلی خیلی بال بال زد و در نهایت تصمیم گرفت از من در آن چهار روز دور بماند! هر جایی که من بودم، او رفت چند ده متر آنورتر و حتی موقع ناهار هم سر میزی که من حاضر بودم نیامد. امروز آسمان و زمین را به هم دوخت که آموزش ِ ANFIA مدرکش را با تاخیر و بعد از مال من ارسال کرد. بنظرم آدم این مدلی هم باشد بد نیست کمی خودش را کنترل کند. اگر من از آن حرامزاده ها باشم حسابی از این نقطه ضعف استفاده می کنم و عذابش می دهم!

- امیدوارم از تعطیلات تان حسابی لذت ببرید و بهتان در حال خوش گذشتن باشد.